• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yenisahra Miele Servis

 

Beyaz eşyalar hayatımızda günümüzde yaygın olarak kullanılan eşyalardır. Beyaz eşyalar hayatımıza girdiğinden itibaren hayatımızı ciddi derecede kolaylaştırmıştır. Aynı zamanda hayatımızda zaman tasarrufu sağlar. Beyaz eşyalarınızı seçerken dikkatli olmanız gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan bazıları evinize ve kullanım bakımından size uygun olan beyaz eşya modelini tercih etmelisiniz.

 

Örneğin yorgan yastık gibi ürünlerinizi kendiniz yıkamak istiyorsanız, kuru temizlemeye göndermek istemiyorsanız alacağınız beyaz eşyanın buna uygun olması gerekir. Aksi taktirde aldığınız çamaşır makinesini yanlış kullandığınızdan dolayı arıza yaratacaktır. Biz Yenisahre Miele Servis olarak size sadece onarım ve bakım hizmeti dışında tercihlerinizde de yardımcı oluruz. Bir bulaşık makinesi almak istiyorsanız fazla programı olmasına aldanmayın. Size gerekli olan programların olması çok programlı olmasından size daha iyi fayda sağlayacaktır.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Biz yerinde saymayan kaliteli bir firmayız. Gün geçtikçe daha iyi yerlere geliyoruz. Sizin bizi tercih etmeniz durumunda biz  beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak adına size elimizden gelen desteği sağlarız. Paranızın cebinizden boşuna çıkmaması için gerekli tedarikleri sağlıyoruz. Yeni Sahra Miele Servisi olarak iyi bir aileye sahibiz. Ailemiz size olan davranışlarına her zaman dikkat ediyor.

 

Bozulan Eşyalarınıza Ne Yapabiliriz

Beyaz eşyalar ne kadar uzun ömürlü olsa da elektronik cihaz olmalarından dolayı sorunlar yaşanmaktadır. Biz Yenisahra Servisi size adresinizde tüm kolaylıkları sağlarız. Bizi arayarak dilediğiniz saate randevu alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA