• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Yıllardır müşterilerine veridkleri kusursuz himzet ile adını duyurmayı başaran Yavuztürk Subzero buzdolabı servisi cihazınızda oluşan her türlü soruna kesin çözüm getirir.

 

Deneyimli ve özel eğitim almış personellere ve birçok teknik servis aracına sahip olan şube sayesinde en garantili onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

                Buzdolabınızda ses çıkarma, soğutmama ya da kötü koku oluşumu gibi sorunların yaşanması halinde Yavuztürk Subzero buzdolabı servisi ile sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Kompresör problemleri ve lastik sorunlarının çözülmesini sağlay an servis elemanları aynı zamanda buzdolabınıın bakımını da yaparak sizlere uzun vadeli sorunsuz kullanımı garanti eder.

Sadece cihazınızın bozulduğunda değil yılda bir defa yapılan bakım sayesinde kötü koku oluşumunu da engelleyebilirsiniz.

 

İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz Yavuztürk Subzero buzdolabı servisi eğitimli profesyonel teknik servis elemanları ile çalışmaktadır.

 

En kısa sürede sorunu teşhis edip çözüm bulan servis sağladığı orijinal yedek parçalar sayesinde buzdolabınızı aldığınız ilk günkü gibi dayanıklı hale getirir.

 

Geniş ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarla hizmet veren şube buzdolabınızı yıllar kullanabilmenizi sağlar.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA