• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Yavuztürk Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Beyaz eşya sınıfında kalitesi ile öncü markalardan biri olan Bosch, buzdolabı satın alırken pek çok kişinin önceliğinde olan bir markadır.

 

Bu noktada Bosch buzdolabı kullanımı sırasında yaşayacağınız her türlü teknik sorun için firmamız, Yavuztürk bosch buzdolabı servisi olarak faaliyettedir. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ön planda olan hizmetlerimizi tercih etmeniz için pek çok geçerli sebep bulunmaktadır.

 

Yavuztürk Bosch Buzdolabı Servisi Hizmetlerimiz

 

Değerli müşterilerimiz için Bosch buzdolabı tamir ve bakım alanında oldukça donanımlı ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bu hizmetlerimiz arasında yer alan benzersiz işçilik kalitemiz, sorunsuz geçireceğiz bir buzdolabı servis hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır.

Ödeme kolaylıkları ve ekonomik fiyatlarımız doğrultusunda, parça değişimi ile daha verimli çalışacak buzdolaplarınız için kaliteli yedek parça temin etmekteyiz. 

Garantili hizmetlerimiz kapsamına giren yedek parça hizmetimiz, 1 yıl boyunca garantilidir.

 

Neden Yavuztürk Bosch Buzdolabı Servisi

 

Müşteri isteklerine en hızlı dönüş sağlayan Yavuztürk bosch buzdolabı servisi olarak, firmamız çatısı altında yer alan her çalışanımız müşteri memnuniyeti ilkesi esasına dayanarak hizmet vermektedir.

Kalite standartlarına ölçüsündeki Bosch buzdolabı tamir hizmetlerimiz, arızaların uzun süre tekrarlamaması için gösterirken çabayı içermektedir.

 

Yedek parça alanında geniş ürün yelpazesi ile sağlam ve dayanıklı buzdolapları için her imkâna sahip olan servisimiz, kalıcı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sizlere profesyonel hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

Bosch Buzdolabı Onarım Ve Tamiri

 

Bosch buzdolabı teknolojisi, hizmetlerimizin üst düzeyde müşterilerimize ulaşması için yakından takip ettiğimiz teknolojidir.

Göze görünmeyen teknik nedenleri kısa süre içinde tespit edebilen uzman teknik kadromuz, Bosch buzdolabı yazılımsal sorunlar içinde sizlere üst düzey bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

 7/24 çağrı merkezi hizmetimiz sayesinde, Bosch buzdolabı arızaları ile aklınıza takılan herşey için firmamızı arayabilir ve kusursuz tamir ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Sektörde başarıları ile kendini kanıtlamış olan firmamız ve çalışanları, işini severek yapan ve müşteri mutluluğu ile mutlu olmayı en iyi bilen firmalardan biridir.

 

Mükemmel bir Bosch buzdolabı servis hizmeti için işin inceliğini bilen bir firma olarak arıza taleplerinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA