(İLK YILDIZI SEN VER!)

Yavuztürk Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Yavuztürk Beko Servisi olarak uzun zamandır Üsküdr- Yavuztürk semtinde ve bu muhitte güvenilir ve uygun fiyatlı servis hizmeti sağlamaktayız. uzun yıllardır servis noktasında hizmet sağlayan firmamız semti ve sizleri yakından tanımakta bunun yanı sıra bu semtte hizmet verdiği için hızlı bir servis ağı bulunmaktadır.

 

Yılların verdiği tecrübe sayesinde sorunlara anında müdahale gerçekleştirirken eğitimli kadrosu ve teknoloji ile uyumlu materyalleri ile en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmadan hizmet sunmaktadır.

 

Firmamız her zaman için teknolojiyi yakından takip etmekte olup her türlü Beko modelde gerekli tecrübe ve bilgiye sahiptir. İster eski model olsun, ister yeni model her türlü Beko üründe doğru işlemle tamirat gerçekleştirmekte ve parça değişimlerini bu noktada cihaz ile uyumlu yapmaktadır.

 

Yavuztürk Beko Servisi olarak tüm bunlar için bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

Güler yüzlü personel mutlu müşteri anlayışı çerçevesinde Yavuztürk Beko Servisi olarak tüm personellerimiz bu noktada müşteriye önem ve değer vermekte ve bu bilinç ile hizmet sunmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA