• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

YAVUZTÜRK ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Yavuztürk Arçelik Servisi firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kullanmış olduğunuz ürünler oluşan sıkıntıları deneyim sahibi çalışma ekibimizle kısa bir sürede halledip ürünlerinizi güvenli şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Faaliyet göstermiş olduğumuz il içerisinde kuruluş prensibimiz olan istikrarlı çalışma ve güzel iş ahlakımızla müşterilerimize en güven şekilde hizmet vermenin memnuniyetini taşımaktayız.

Bizlere yani Yavuztürk Arçelik Servisine iletilen şikayetleri dikkatli bir şekilde dinleyip ürünlere en uygun şekilde müdahale etmekteyiz.

 

  • Yavuztürk Arçelik Servisinin İşlerde Göstermiş Olduğu Ahlak:
  •  

Yavuztürk Arçelik Servisi firmamız olarak bizi tercih eden müşterilerimize sorunlarını çözmek için ulaştığımızda personellerimizin işlerdeki deneyimli çalışmaları ve müşterileri dikkatli şekilde dinleyip ve bunlara göre hizmet vermesi ayrıca işlerini her zaman güler yüzle yapmaları müşterilerimiz tarafından her zaman takdirle karşılanmıştır.

 

  • Yavuztürk Arçelik Servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz?
  •  

Firmamız Yavuztürk Arçelik Servisine ulaşmak için isterseniz Arçelik çağrı merkezleri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz de Arçelik markasının resmi internet sitesinde size sunulan özellikleri kullanabilirsiniz.

Eğer Yavuztürk Arçelik Servisine yakın bir konumdaysanız direkt bireysel olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA