• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Whirlpool Servisi

 

İstanbul 38 Şube Bir Merkezden Hizmet Vermekteyiz.

Anaolu Yakası : 0216 313 30 25

Avrupa Yakası : 0212 295 62 11

Genel Merkez : 0532 646 84 10  Aynı Gün Servis Hizmeti

 

                Firma olarak uzun bir zamandır Ankastre Beyaz Eşya servisi olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Konu bağlamında hizmetlerimizin oldukça çeşitli olduğunu bilmelisiniz. Biz her zaman profesyonel şekilde whirlpool servisi seçeneği sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu zamana kadar tamir ettiğimiz klimalarda herhangi bir sorun çıkmaması da işimizdeki titizliğimizi göstermektedir. Ankastre Beyaz Eşya tamir ederken ise belli başlı hususlara göre hareket etmekteyiz.

 

Whirlpool Servisi İşlemlerimiz

                Öncelikli olarak Ankastre Beyaz Eşya klimalarınızla ilgili şikayetlerinizi tamir destek hattımızdan bize bildirmek durumundasınız.

 

Buna göre biz şikayetlerinizi belli bir sıraya almaktayız. Ardından da işlemlerimizi yerine getirmek üzere klimalarınızın bulunduğu yere bir whirpool servisi yönlendirmekteyiz.

Gerekli incelemeleri yapmamızın ardından servis aşamasına geçmekteyiz. Burada modern tamir ekipmanları kullanarak klimalardaki sorunları kökten çözmekteyiz.

Bunun yanında Ankastre Beyaz Eşya klima sorunlarının bir daha yaşanmaması adına tamir ettiğimiz ürünleri garanti kapsamına aldığımızı da hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

 

Bunun ışığında klimalarınızdaki sorunlarınız için bize gelebileceğinizi söyleyebiliriz. Bizimle çalıştığınız için kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğinizi de unutmamalısınız.

 

Whirlpool Servisi Güvenceli Tamir Hizmeti

                Biz işimizi 10 yıldır kararlılıkla yapmaktayız.

 

Şu zamana kadar tamir ettiğimiz Whirlpool ürünlerinin sayısı binleri bulmuştur.

Bulunduğumuz bölgede whirlpool servisi firması olarak rakipsiz olduğumuzu da bilmenizde fayda vardır.

Diğer detaylar için bizimle irtibata geçmelisiniz. Özellikle uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Bundan ayrı olarak çok uygun bir rakama klimalarınıza genel check-up hizmeti verdiğimizi de bilmelisiniz. 

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA