• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Vestel Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95 / 0212 295 62 11

 

Firmamız Vestel marka buzdolapları için her türlü bakım, onarım ve montaj hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un başta Anadolu yakası olmak üzere her noktasına teknik destek olanağımız mevcuttur.

Diğer markalarda olduğu gibi Vestel marka buzdolaplarında da her türlü hizmet ve yedek parça 1 yıl süre ile garanti kapsamındadır.

 

Bununla birlikte firmamızın nöbetçi teknik ekibi olduğundan normal saatler dışında yaşanacak herhangi bir acil durumda da firmamız müşterilerinin yanındadır.

 

Bunun için bize şikâyetinizi bildirmeniz yeterli. Sonrasında uzman kadromuz bu şikâyetleri değerlendirecek ve size en hızlı özel ve güvenilir hizmeti sunmak için yola çıkacaktır. İstanbul’un her noktasında yerinde çözümler üretmek için teknik ekibimiz özveriyle çalışmaktadır.

 

Buzdolabının Hayatımızdaki Yeri

 

Buzdolabı hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Yokluğunda veya bozulma durumunda genellikle beslenme zincirimiz aksar.

Çok daha büyük mutfakların buzdolaplarındaki sorunlar ise sadece kişisel bir aksama yaratmaktan öte önemli problemlere yol açabilmektedir.

O halde buzdolaplarında yaşanacak sorunlara en aza indirmek ve buzdolaplarının ömrünü uzatmak için buzdolabı bakımı yapmak gerekir.

Bununla birlikte eskiyen veya arıza çıkaran buzdolaplarını da atmak yerine tamir ettirmek hem çevreye duyarlılık açısından hem de enerji ve para tasarrufu yolunda önemli bir adımdır.

Peki, Vestel marka buzdolabının ömrünü uzatmak için neler yapılabilir? İnsan sağlığını tehdit etmeden ve en verimli şekilde çalışan bir buzdolabı için ne önerilir?

 

Buzdolabını Doluluk Oranı

 

Öncelikle buzdolabını aşırı bir biçimde doldurmak oldukça yanlış bir davranıştır.

Bu buzdolabının ömrünü kısaltmaktan başka bir işe yaramaz.

Bu sebeple buzdolabında saklamaya ihtiyaç olmayan yiyecek ve içeceklerin dışarıda saklanması daha makuldür.

 

Buzdolabını Diğer Isı Kaynaklarından Uzak Tutun

 

Buzdolabının güneş ışığı veya başka bazı ısı kaynaklarına doğrudan maruz kalması da buzdolabının ömrünü kısaltan durumlardandır.

Bu sebeple buzdolabı söz konusu kaynaklardan uzak tutulmalı ve aşırı ısınma ve enerji kaybı gibi durumların önüne geçilmelidir.

 

Optimum Sıcaklık

 

Her besinin saklanma koşulları farklıdır ve dolaptaki tüm besinler için ortalama bir değer ayarlanır.

Ancak bu değer hem etkin soğutmayı sağlamalı hem de gereksiz soğutmanın önüne geçerek enerjiden tasarruf etmeye yardımcı olmalıdır.

O halde besinlerin bozulamaması için yeterli derece ayarlanmalı fakat daha yüksek derecelerden kaçınılmalıdır.

 

Buzdolabı Temizliği

 

Buzdolabını belirli aralıklarla temizlemek oldukça önemlidir.

Bu hem buzdolabı koşullarını insan sağlığını tehdit etmeyecek bir standarda kavuşturur hem de ısı kaybını önler.

 

Buzdolabı Kapak Sorunları

 

Kapak ile alakalı sorunlar sadece fiziksel gibi görünse de daha büyük problemlere yol açacağından özenle irdelenmelidir.

Örneğin buzdolabının tam kapandığından emin olunmalı ve dışarıdan hava kirişine sebep olacak kir, toz birikintisi gibi sorunlar temizlik yolu ile halledilmelidir.

Tüm bu yöntemler buzdolabı için evde kolaylıkla uygulanabilir ancak daha ileri bakım, onarım ve montaj hizmetleri için firmamızı aramanız yeterli.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA