• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Üsküdar Buderus Servisi 

0216 471 80 95 Kombi - Klima 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Hayatınızı kolaylaştıran elektrikli cihazları talimatlara uygun olarak kullanırken ve bunların amaçlandığı işler için kullanımı esnasında bakım ve onarımlarının yapılması hayati önem arz etmektedir.

 

Üsküdar Buderus Servisi ustaları buderus ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır, bu nedenle her türlü mutfak veya ısıtma - soğutmaekipmanı bakımı ile ilgili teknik destek konularında her an yanınızdayız.

 

Tecrübeler gösteriyor ki kaliteli bir elektrikli ürün almak kadar onun uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için temizlik, bakım ve onarımının zamanında yapılması, uygun yedek parça ile değişim yapılması çok önemlidir.

 

Bu nedenle uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan çalışmak ve kaliteli bakım onarım hizmeti almak isteyen müşterileri Üsküdar Buderus Servisi’ne davet ediyoruz.

 

Isıtma - soğutma, kombi, ev aletleri gibi anında çözüm alınması gereken sorunlarınız için Üsküdar Buderus Servisi size bir telefon kadar yakındadır.

 

Her müşterinin güvenli ve sağlığı için size en yakın yerden hızlı ve güvenilir bir servis hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 

Zamanında bakım ve onarımın donanımınızın daha uzun sürelerde kullanmanızı sağlayacağını unutmayın.

 

Servis Hizmeti Verdiğimiz Semler ;

 

Acıbadem Mahallesi Ahmediye Mahallesi Altunizade Mahallesi Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Barbaros Mahallesi Beylerbeyi Mahallesi Bulgurlu Mahallesi Burhaniye Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çengelköy Mahallesi Ferah Mahallesi Güzeltepe Mahallesi İcadiye Mahallesi Kandilli Mahallesi Kısıklı Mahallesi Kirazlıtepe Mahallesi Kuleli Mahallesi Kuzguncuk Mahallesi Küçük Çamlıca Mahallesi Küçüksu Mahallesi Küplüce Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Murat Reis Mahallesi Salacak Mahallesi Selamiali Mahallesi Selimiye Mahallesi Sultantepe Mahallesi Ünalan Mahallesi Validei Atik Mahallesi Yavuztürk Mahallesi Zeynep Kamil Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA