• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Üsküdar Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Üsküdar beko servisi olarak firmamız uzun yıllardır Üsküdar ve çevresinde hizmet sunmakta ve siz değerli mahallelimize servis hizmeti sağlamaktadır. bu noktada gezici servislerimiz aynı zamanda bölgeyi iyi bilen personellerimiz sayesinde her türlü servis ihtiyacında bizlere ulaşmanız halinde hızlı ve pratik çözümler sunmakta ve anında hizmet sağlamaktadır. bununla birlikte hizmet saatleri dışında 7/ 24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Adres teyit işlemleri ve arıza kaydının oluşturulmasının ardından gün içinde tarafınıza ekibimizce dönüş yapılarak belirtilen lokasyon için servis gönderimi yapılarak hızlı ve güvenilir hizmet verilmektedir.

 

Üsküdar Beko Servisi Sayesinde Paranız Cebinizde Kalsın!

 

Firmamız uygun fiyat garantisi altında hizmet sağlarken bu noktada kaliteli hizmet anlayışından asla çıkmamaktadır.

Yedek parça değişimlerinde garantili hizmet sağlamakta olup her türlü Beko ürünün tamir, bakım ve onarımını yaparak ürünlerin ömürlerini uzatmaktadır.

Üsküdar beko servisi olarak her zaman sizlere bakım, onarım, tamirat, de monte ve kurulum noktasında hizmet sağlamaktayız.

 

Üsküdar beko servisi olarak hizmet sağlayan firmamız teknoloji ile uyumlu hareket etmektedir.

Çağın gerisinde kalmadan çağın gerekliliklerine ve teknolojisine uyum sağlarken bu noktada eğitimli personel ve son teknoloji ürünler ile hizmet sunmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA