(5 PUAN)

Ünalan Whirlpool Servisi


Whirlpool Ünalan Servisi Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Ünalan Whirlpool Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Günlük yaşantımızı kolaylaştıran bir çok cihaz bulunmaktadır. Özellikle ev ve iş yerlerinde kullanılan cihazlar bir hayli çoğalmıştır. Bunların en başında gelen Ankastre Beyaz Eşya klimalar, tüm insanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Artık her gittiğiniz ortamda Ankastre Beyaz Eşya klima görmeniz mümkündür. Çok tasarruflu olması sebebiyle çok tercih edilmektedir.

 

Çok kullanışlı olduğu için, istenilen her sıcaklı seviyesine göre ayarlanabilmektedir. Firmamız bu klima cihazları için gerekli tüm bilgilere sahiptir ve bu bilgileri kullanarak müşterilerine iyi hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

 

Ünalan Whirlpool Servisi adı altında kaliteli işlere imza atmaktayız.

 

Ödeme Şekli

 

Cihazınızdaki sorunu tespit ettikten sonra onarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tabi ki önce ilk sizin bize onay vermeniz gerekiyor.

 

Biz yapmış olduğumuz keşif neticesinde yaşanan sorunla alakalı size bir fiyatlandırma çalışması yapıyoruz.

 

Ünalan Whirlpool Servisi olarak biz müşterilerimizi ekonomik anlamda zor durumda bırakmak istemiyoruz. Birçok ödeme yöntemi sunuyoruz. Kredi kartı veya nakit olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Kredi kartına taksit imkânı da sağlıyoruz. Aynı zamanda diğer firmalara göre daha uygun fiyatlara onarım ve bakım işlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima Kullanımı

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima tek bir kumandayla çalışmaktadır. Ankastre Beyaz Eşya Klima alırken yanında size kullanım kılavuzu verilir. Bu kılavuzu inceleyerek kullanım hakkında gerekli tüm bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Eğer anlamadığınız bir konu olursa telefonla bize ulaşarak gerekli bilgileri isteyebilirsiniz.

 

Ünalan Whirlpool Servisi olarak size her konuda yardımcı olmak isteriz. Bizim tek amacımız müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmaktır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA