• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ünalan Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Ünalan Subzero Buzdolabı Servisi

 

                Buzdolabınızın soğutmama, koku yapma ya da ses çıkarma gibi sorunları olduğunda sizlere en güvenli ve hızlı çözüm yolu sunan Ünalan Subzero buzdolabı servisi sizlere profesyonel tamir hizmeti sunmaktadır.

 

Buzdolabınızın ömrünü uzatmak ve daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için yılda 1 defa cihazınız bozulmadan özel  servisi arayarak bakım yaptırmanız önerilir.

 

                Yapılan bakım işlemleri sayesinde ileride oluşabilecek sorunlara erken müdahale edilmesini sağlayabilir böylece büyük maddi kayıplara uğramanızı engelleyebilirsiniz.

Buzdolabında kompresör arızası, koku ve lastik problemleri en sık rastlanan sorunlardır.

 

Ekstra bir parçaya ihtiyaç duyulduğunda sizlere orijinal yedek parçalar sunan Ünalan Subzero buzdolabı servisi verdiği hizmet sayesinde uzun yıllar cihazınızı sorunsuz kullanabilenizi sağlar.

 

                Buzdolabı montajını en doğru şekilde yapan Ünalan Subzero buzdolabı servisi cihazınızın diğer beyaz eşyalarla mesafesine ve zeminin özelliklerine dikkat ederek estetik bir şekilde mutfağınızı monte eder.

 

Oldukça uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu hizmet günün her saati verilmektedir. Teknik servis araçları ve profesyonel ekibi ile birlikte en kısa sürede en iyi sonuçlar almanızı sağlar.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA