• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Ünalan Hotpoint Ariston Servisi


Ünalan Hotpoint Ariston Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Ünalan Hotpoint Ariston Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Ünalan Hotpoint Ariston buzdolabı servisi, diğer şubeler gibi büyümeye olan inancı, müşteri odaklı çalışmasıyla rakiplerinin arasından sıyrılmaktadır.

 

Serviste onarım, bakım, değişim, montaj yapılmakta, bir yıl işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

 

Çalışma saatlerinde herhangi bir sınırlama yoktur; servise haftanın her günü, her saatte erişilebilir. Gecikme ya da fazla yüksek maliyet çıkarma gibi küçültücü durumlardan uzak durur.

 

Ünalan Hotpoint Ariston buzdolabı servisi arızaların saptanmasında,  müşteri iletişiminde, bozukluğun giderilmesi ve kalıcı bir iyileştirmenin yapılmasında son derece titizlikle çalışmaktadır.

 

Dikkatle seçilmiş, eğitimli, güler yüzlü, profesyonel bir ekibe sahiptir.

 

Ünalan Hotpoint Ariston buzdolabı servisine her zaman açık çağrı merkezinden ulaşılabilir ya da internet sitesindeki iletişim formu doldurulabilir.

 

İki halde de merkez çalışanları talebe en kısa sürede, en doğru şekilde dönüt verecek ve servis bekletmeden arıza yerine gönderilecektir.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Bunun yanında 0216 313 30 25 numaralı telefon da aranabilir, Hotpoint’in İstanbul-Anadolu yakası şubelerine aittir.

 

Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda servis şikâyetleri dinleyecek, değerlendirecek ve iyileştirmek adına yapabileceğinin en iyisini yapmaktan kesinlikle geri durmayacaktır.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA