• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ümraniye Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Ümraniye Finlux Buzdolabı Servisi

 

                Belirtmek isteriz ki her zaman için sorun teşkil eden bir konu üzerine yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda bu konunun ciddi olarak beyaz eşya kullanıcıları için ciddi bir konu olduğu ortaya çıkmış ayrıca bu konunun bazen beyaz eşya tercihinde de önemli bir yeri olduğu belli olmuştur.

 

Ümraniye Finlux buzdolabı servisi olarak bizde bu sorunu çözmek adına sadece Ümraniye ve civarında oturan siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

 

                Beyaz eşya kullanıcılarını ortak olan bu sorunu ise servis duru olduğunu tespit ettiğimiz için bu şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Ümraniye Finlux Buzdolabı servisi olarak bunun sizlere ne gibi faydası olacağını ise şu şekilde açıklamak gerekir örneğin bir tamir bakım veya onarım gerektiren durumda günlerce servis beklemeyeceksiniz.

 

                Ümraniye Finlux buzdolabı servisi olarak bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede sizlere ulaşarak çözüm buluyoruz.

 

Bunu yapabilmemizin sebebi ise aslında yukarıda belirttiğimiz gibi sizlerin servis sıkıntısına ve günlerce bekleme durumunu ortadan kaldırma çabamız olduğunu tekrara belirtmek isteriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA