• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ümraniye Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Servisimiz İstanbul Ümraniye bölgesinde hizmet sağlamakta olup, Beko markasına ait ürünlerin onarım ve bakım hizmetini sağlamaktadır.

Bu hizmetler ile birlikte aynı zamanda montaj, de montaj alanında oldukça profesyonel olan firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmeti de sunmaktadır.

 

Profesyonel bir hizmet verme anlayışımız çerçevesinde Ümraniye Beko Servisi olarak güvenilir ve kaliteli hizmet ile gurur duymaktayız.

 

Garanti süresi biten ürünler her zaman için bizi korkutmaktadır.

 

Bu noktada garantinin bitmesi ile bakım ve onarım dönemlerinde ki fiyatlar sizi korkutsa da firma olarak bu korkuya son vermeyi amaçlıyor ve uygun fiyatlı bir hizmeti siz değerli müşterilerimiz için sağlıyoruz.

 

Ümraniye Beko Servisi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek personel kadromuzu ve ekipmanlarımızı her geçen gün geliştiriyor bunun yanı sıra eğitimler ile her türlü Beko üründe, değişen modellerde hizmet sunuyoruz.

Firmamız olarak tek düzelikten ve eski yöntemlerde tamirat kullanmıyoruz.

 

Ümraniye Beko Servisi olarak aksine teknolojik ve modern şekilde bir hizmet sağlarken siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisini de sunuyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA