• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Uğurmumcu Goldstar Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Uğurmumcu Goldstar Servisi kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden çalışan ve çizgisi doğrultusunda ilerleyen sağlam bir kuruluştur.

Beyaz eşya teknik servisi anlamında her daim eğitimli ve uzman kadrosu ile destek sağlayan firmamız her türlü yeniliği yakından takip ederken yeni teknolojiler ile ilgili personeline düzenli eğitimler vermektedir.

 

Kusursuz bir hizmet için daima özenle personel seçimi yaparken İstanbul Uğurmumcu ve mahalleri dahil İstanbul’un her ilçesine de teknik servis desteğini sunmaktadır.

 

Uğur Mumcu Goldstar Servisi ile Anında Çözümler

Firmamız olarak hem telefon üzerinden hem de servis formu üzerinden hizmet sağlamaktayız. dilerseniz sitemiz üzerinde yer alan formu doldurup tarafımıza göndererek bir kayıt açabilirsiniz.

 

Kaydın tararımıza düşmesi ile birlikte size dönüş gerçekleştirilecek ve gerekli bilgiler alınarak randevunuz size uygun olarak düzenlenecektir.

 

Dilerseniz formla uğraşmak istemiyorsanız 7/ 24 hizmet sunan numaramız üzerinden Uğur Mumcu Goldstar Servisi ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Burada da aynı prosedür uygulanmaktadır.

 

Tarafımıza gerekli arıza kaydının yapılması ile birlikte randevu gününde tam saatinde servimiz belirtilen adrese ziyaret gerçekleştirmektedir.

Sorun yerinde çözülebiliyor ise orada, çözülemiyor ise atölyemizde tamiratı yapılarak tarafınıza en kısa süre içinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

 

Uğur Mumcu Goldstar Servisi olarak her türlü parça değişimi ve yedek parçada % 100 orijinal parça desteği sağlarken 1 yıllık garanti kapsamında hizmet sunmaktayız.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA