• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Beyaz eşya denildiğinde modeli markasından daha önemli olan, teknik servis hizmetinin kesintisiz olabilmesidir.

Beyaz eşya teknik servisinde Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi olarak hizmet veren firmamız siz müşterilerimize hotpoint marka buzdolaplarınızın her türlü arıza bakım ve onarım işlerini üstenmektedir.

Tuzla hotpoint buzdolabı servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına alanında uzman personellerle çalışmaktayız.

 

Hotpoint buzdolabı arıza veya herhangi bir şikayet durumunda bize ulaşabilir, şikayetinizi bildirerek randevu alabilirsiniz.

 

Size en yakın zamanda hizmet verilebilmesi amacı ile evinize en yakın hotpoint buzdolabı servisini aramanız sizin içinde uygun olacaktır.

Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi olarak buzdolabı şikayetlerinizin, bakım ve onarım işlerinin işinin ehli insanlar tarafından en kısa zamanda halledileceğinden emin olabilirsiniz.

Olası buzdolabı arızalarında teknik servisimiz öncesinde müşterilerimize arıza hakkında ve varsa değişecek parçalar hakkında bilgi vererek son kararı yine müşterilerimize bırakmaktadır.

 

Arıza için servisimize başvuran müşterilerimize en kısa sürede sorunu çözebilmek adına gerek duyulabilecek parçalarla birlikte gidilmekte olup kısa sürede ürün sorunsuz çalışır hale getirilmektedir.

Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi donanımlı ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA