(5 PUAN)

Tuzla Hotpoint Ariston Servisi


Tuzla Hotpoint Ariston Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Tuzla Hotpoint Ariston Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Beyaz eşya denildiğinde modeli markasından daha önemli olan, teknik servis hizmetinin kesintisiz olabilmesidir.

 

Beyaz eşya teknik servisinde Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi olarak hizmet veren firmamız siz müşterilerimize hotpoint marka buzdolaplarınızın her türlü arıza bakım ve onarım işlerini üstenmektedir.

 

Tuzla hotpoint buzdolabı servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına alanında uzman personellerle çalışmaktayız.

 

Hotpoint buzdolabı arıza veya herhangi bir şikayet durumunda bize ulaşabilir, şikayetinizi bildirerek randevu alabilirsiniz.

 

Size en yakın zamanda hizmet verilebilmesi amacı ile evinize en yakın hotpoint buzdolabı servisini aramanız sizin içinde uygun olacaktır.

 

Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi olarak buzdolabı şikayetlerinizin, bakım ve onarım işlerinin işinin ehli insanlar tarafından en kısa zamanda halledileceğinden emin olabilirsiniz.

 

Olası buzdolabı arızalarında teknik servisimiz öncesinde müşterilerimize arıza hakkında ve varsa değişecek parçalar hakkında bilgi vererek son kararı yine müşterilerimize bırakmaktadır.

 

Arıza için servisimize başvuran müşterilerimize en kısa sürede sorunu çözebilmek adına gerek duyulabilecek parçalarla birlikte gidilmekte olup kısa sürede ürün sorunsuz çalışır hale getirilmektedir.

 

Tuzla hotpoint ariston buzdolabı servisi donanımlı ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmektedir.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA