• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Tuzla Fakir Süpürge Servisi

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

            Günümüzde en çok kullanılan ev aletlerinden biri olan süpürge aynı zamanda sık sık bozulan ürünlerin başında gelmektedir. Hal böyle olunca birçok kullanıcı ürünlerini servise vermektedir.

 

Fakat unutulmaması gereken nokta eğer ürün garanti kapsamında ise mutlaka teknik servise verilmelidir. Ürünü kendiniz açar veya bir başka servise verirseniz ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

 

Tuzla fakir süpürge servisi olarak en sık karşılaştığımız bu durumlarda kullanıcılar mağdur olmamasına adına ürünlerini belli bir ücret karşılığında yapmaktayız.

 

Bozulan ürünler mutlaka yasal süre içerisinde tamir edilip kullanıcılara teslim edilmektedir. Teslim edildiğine dair belgeler de düzenlenip kullanıcılara verilmektedir.

 

Tuzla Fakir Süpürge Servisi Özelliğimiz

 

            Tuzla fakir süpürge servisi olarak ürünlerinizi bize getirmeden önce mutlaka müşteri hizmetlerini aramalı ve kaydı yaptırmalısınız. Tuzlada bulunan bu servisimizde aynı zamanda

 

  • Ütü
  • Süpürge
  • Fırın

 

Tamiri yapılmaktadır. Tüm bu ürünler garanti kapsamında tamir edildikten sonra yasal süre içerisinde müşteriye teslim edilmektedir.

 

Ürün tamirlerimiz profesyonel ekipler ile titizlikle yapılmakta ve herhangi bir çizilme gibi durumlara karşı ürünler garanti altına alınmaktadır.

 

Servise getirilen ürünlerde tamir esnasında çizilme ve ezilme gibi sorunlar sık meydana gelmektedir.

 

Bu tip sorunlar tuzla fakir süpürge servisi olarak önlem almaktayız. Müşterimizin ürünü tamir edilirken asla bir çizilme veya ezilme meydana gelmemektedir.

 

            Servisimize gelen ürünler genellikle motor arızalıdır. Yanlış kullanımdan fazla elektrik akımına kadar birçok nedeni olan bu arızanın çözümü motoru değiştirmektedir.

 

Süpürgeden tutunda birçok elektronik ürünü kullanırken mutlaka akım korumalı priz kullanmak son derece önem taşımaktadır. Akım korumaları prizler sayesinde herhangi bir akımdan kaynaklanabilecek sorunların önüne geçirmektedir.

Bu tür sorunlar yasal süre içerisinde tamir edilmektedir.

 

Fakat diğer sorunlara göre elbette daha uzun süre sürmektedir. Bu nedenden dolayı mutlaka müşterilerimiz sabırlı olmalıdır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA