• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 Arçelik firması kurulduğu günden günümüze kadar müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışanlarıyla beraber kenetlenip çalışarak müşterilerine hizmet götürmeye devam etmektedir.

Arçelik ürünlerini kullanan müşterilerimize ürünlerinde meydana gelen sorunlarla ilgili teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini vermekte ve sorunlarını çözmektedir. 

 

Ülkenin ulaşabildiği her noktasında hizmet veren Arçelik firmamızın bünyesinde bulunan şubelerimizle değerli müşterilerimize çalışma azmi ve iş ahlakımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Arçelik firması her an kendini geliştirmekte ve teknolojik yeniliklere ayak uydurup bu yenilikler sonucu meydana gelen değişiklikleri siz değerli müşterilerine kesintiye uğratmadan ve kaliteli şekilde hizmetlerini sağlamaktadır.

Müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlayan şubelerimizden biri  Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisidir.

 

  • Ümraniye Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisinin Çalışma Azmi
  •  

Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisi ürünlerimizi evinde veya iş yerinde kullanan müşterilerimize hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet etmekte ve firmamızı adını tanıtmaktadırlar.

Tepeüstü Mahallesi Arçelik Servisi kalitesi ve hızı ile ürünleri kullanan müşteriler tarafından kuşku duymadan tercih edilen bir şube konumundadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA