• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ÜMRANİYE TANTAVİ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugün büyük bir firma olmuş durumundayız. Arçelik firması olarak bize göstermiş olduğunuz ilgiye layık olabilmek için kendimize çizdiğimiz yol doğrultusunda ürünlerimizi tercih eden müşterilere teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız. 

 

Türkiye’nin her yerinde varlığını sürdüren Arçelik firmamıza ait özel bayilerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

 

Arçelik firması dünya çapında gerçekleşen teknolojik yenilikleri takip ederek bu yeniliklere ayak uydurup müşterilerine en uygun ve konforlu şekilde hizmet etmeye hazır hale gelmektedir.

Müşterilerimize en uygun ve konforlu bir şekilde hizmet veren şubelerimizden biri de Tantavi Mahallesi Arçelik Servisidir.

 

  • Tantavi Mahallesi Arçelik Servisinin Gösterdiği Kalite
  •  

Ümraniye Tantavi Mahallesi Arçelik Servisi bizi tercih eden müşterilerimizin ürünlerini kullanan müşterilerimize en konforlu ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek firmamızın adını en güzel şekilde taşımaktadır.

Tantavi Mahallesi Arçelik Servisi çalışma konusunda ki hırs ve işlerde göstermiş oldukları tecrübe ile müşterilerimizce beğenilip olumlu dönüşler alan bir bayi haline gelmişlerdir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA