• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Sultanbeyli Subzero Buzdolabı Servisi

 

                Buzdolabı servislerinin artmasının ardından buzdolabı bozulmaları eskiye oranla azalmıştır.

 

Bu servislerden birisi olan ve buzdolaplarını sağlam bir şekilde yaparak buzdolabı bozulmalarının önüne geçmeyi başaran, İstanbul'da kurularak buzdolabı bakım ve onarım işlerini pratik bir şekilde yapan Sultanbeyli Subzero buzdolabı servisi her marka buzdolabının bakım ve onarım işlerini günübirlik bir şekilde yapmaktadır.

 

Günün 24 saati hizmette bulunarak yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini yapan bu servi yapmış olduğu çalışmalarıyla ön plana çıkmayı başarmıştır.

 

Ayrıca Subzero buzdolabı alan kişilerin buzdolaplarını kolay bir şekilde istenilen adrese taşıyarak kurulum işlerini yapan Sultanbeyli Subzero buzdolabı servisi taşıma sırasında meydana gelebilecek hasara karşı buzdolaplarının yenisini verme sözünü vermiştir.

 

 Böylece taşıma garantisi vererek buzdolaplarını güvenli bir şekilde taşıyan bu servis elemanları sayesinde herkes bu servise güvenmeye başlamış ve diğer servislere oranla daha çok tercih edilen servislerden birisi olmuştur.

 

Sultanbeyli Subzero buzdolabı servisi yapmış olduğu hizmetler sonucunda rekabete girmiş oldukları diğer servisler karşısında ön plana çıkmayı başarmıştır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA