• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Rowenta Süpürge Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Rowenta, ilk olarak Almanlar tarafından üretilen bir marka olarak piyasaya çıktıktan sonra marka daha sonra Fransızlara satılmıştır.

 

Günümüzde üretim süreci Fransa’da gerçekleşen ve bir dünya markası haline gelen marka küçük ev aletleri ve elektrikli süpürge alanında birçok kişi tarafından tercih edilen markaların başında gelmektedir.

 

Orijinal Yedek Parça

 

Ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilen elektrikli süpürge markalarının başında gelen ürün sağlam ve kaliteli bir ürün olma özelliğini taşımaya devam ediyor.

 

Ancak her elektronik eşyada olduğu gibi Rowenta elektrikli süpürgelerde de zaman içerisinde bir takım arızaların ortaya çıkmaıs ve süpürgenizin belirli bir bakım ve onarım işleminden gerçekleştirilmesi gerekebilir.

 

Sultanbeyli Rowenta süpürge servisi olarak bu tarz durumlarda en kısa süre içerisinde adresinize ulaşarak kaliteli ve etkin bir servis hizmeti vermekteyiz.

 

Sizleri haftalar boyunca bekletmeden yalnızca orijinal yedek parça kullanarak süpürgenizi yeniden kullanılabilir ve çalışır hale getiren uzman ekibimiz yapmış olduğu tüm işlemler için 1 yıl garanti vermektedir.

 

Garantili Hizmet

 

Gerek işçilik gerekse kullanılan orijinal yeden parçalar için verilen 1 yıllık garanti ile süpürgenizi güvenerek Sultanbeyli Rowenta süpürge servisi uzman kadrosuna teslim edebilirsiniz.

 

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olan firmamız tüm Rowenta marka modelleri için;

 

·         Bakım, onarım, tamirat

 

·         Motor ve parça değişimi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Tüm işlemlerimiz firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı ile yapılmaktadır. Ayrıca bakım ve onarım esnasında ortaya çıkabilecek her türlü hasar ve zarardan firmamız sorumlu olmaktadır.

 

Üstün başarı belgesi ve yetki belgesi ile hizmet veren Sultanbeyli Rowenta süpürge servisi randevusu için müşteri temsilcimizle görüşerek randevu talebinde bulunmanız yeterlidir.

 

Sultanbeyli başta olmak üzere İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine hizmet veren ekibimiz en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.         

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA