• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Sultanbeyli Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

  Türkiye genelinde gelişmiş ve kaliteli servis ağının en önemli parçalarından biri olan Sultanbeyli Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi,  müşterilerine servis garantileri ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

 

Size sadece bir telefon kadar yakın olan servis haftanın 7 günü hizmet vermektedir. 

Arıza bakıver onarım çalışmalarının başından sonuna kadar sizleri mağdur etmemek adına tüketici haklarını gözetmektedir.

 

Müşteri temsilcilerini telefon ile arayıp bilgilendirmenin halinde alanında uzman, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, tecrübeli teknisyenleri ile Sultanbeyli Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi,  en kısa sürede modern cihazları ile beyaz eşyalarınızı tamir etmektedir. 

 

Arızaları tekrarlamayacak şekilde tamir etmeye özen gösteren servis, yedek parçalar ve servis hizmeti ile ilgili garanti vermektedir. 

Titizlikle yürüttüğü çalışmaların kalitesine güvenen servis, kısa sürede aynı arızanın tekrarlaması halinde ücretsiz servis imkan sağlamaktadır.

 

Sultanbeyli Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi,  her geçen gün hizmet verdiği müşteri sayısını artırmaktadır. Artan müşteri sayısı ve büyük bir servis ağının parçası olmak,  firmaya sorumluluk yüklemektedir.

 

Sorumluluklarının bilincinde olan firma sürekli kendini yenilemektedir. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA