• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Fakir Elektrikli Süpürge Servisi

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

Tüm elektrikli süpürge marka ve modellerinde olduğu gibi Fakir elektrikli süpürge modellerinde de belirli bir kullanımdan sonra ya da kullanıcı hataları nedeniyle bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir.

 

Bu tarz arızalarla karşılaştığınız takdirde Sultanbeyli başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte olan Sultanbeyli Fakir elektrikli süpürge servisi müşteri temsilcisini arayabilir ve karşılaştığınız sorundan en kaliteli ve en hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. 

 

Elektrikli Süpürge Arızaları

 

Sultanbeyli Fakir elektrikli süpürge servisi olarak elektrikli süpürgenizde meydana gelen tüm sorunları en kısa süre içerisinde tespit ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Eğer siz de makinenizde aşağıdaki gibi problemlerle karşı karşıya kalacak olursanız Sultanbeyli Fakir elektrikli süpürge servisi teknik personelinden yardım talep edebilirsiniz:

 

  • Süpürgenizin motoruna ilişkin sorunlar
  • Süpürgenizin boru ya da kablosunda meydana gelen sorunlar
  • Süpürgenizin normalden daha fazla ısınması ya da daha fazla ses çıkarması gibi sorunlar
  • Süpürgenizin emiş gücünün zayıflaması
  • Süpürgenizin çalışırken ortamda kötü bir koku oluşturması
  • Süpürgenizin çalışmaması
  •  

7/24 Müşteri Hizmetleri

 

Sultanbeyli Fakir süpürge servisi olarak yukarıda bahsedilen sorunlardan herhangi birisini yaşadığınız takdirde en kısa süre içerisinde 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Oluşturulan randevu talebinin ardından ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adresinize erişerek süpürgenizdeki arızanın ne boyutta olduğuna göre hareket edecektir.

 

Eğer mevcut donanımları ile çözemeyecekleri bir arıza ile karşı karşıya ise süpürgenizi merkezimize getirerek gerekli yedek parça değişimleri ve diğer bakım onarım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

 

Süpürgeniz için gerekli olan yedek parça kesinlikle orijinal yedek parçalardır. Ayrıca gerek yedek parça gerekse yapılan işçilik için firmamız 1 yıllık garanti vermektedir.  

Teknik yardım ve destek için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.      

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA