• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sultanbeyli Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

10 yılı aşkın süredir Sultanbeyli ve İstanbul’un birçok ilçe ve mahallesinde Dominox ankastre ve beyaz eşyalar için garantili bir servis hizmeti sağlamaktayız.

teknik servis anlamında adını üst sıralara yazdıran firmamız bu noktada uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile hizmet vermekte olan güvenilir bir kuruluştur.

 

Kalitesini her geçen gün arttıran Sultanbeyli Dominox Servisi olarak yeni teknolojiler hakkında personel eğitimleri gerçekleştirilmekte ve teknoloji ile uyumlu yeni adımlar atılmaktadır. Kusursuz ve hızlı bir servis arayışı içinde iseniz 7 / 24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Sultanbeyli Dominox Servisi Hızlı Hizmet

 

İstanbul trafiği malumunuz üzeri oldukça yoğun ve kalabalık, bu noktada servis konusunda da zaman zaman gecikmeler ve aksaklıklar görülebilmektedir.

Sultanbeyli Dominox Servisi olarak bu gecikmelere son vermek ve belirtilen saatte hizmet sunmak için mobil araçlarımız ve gezici ekiplerimiz ile söz verdiğimiz saatte adresinizi ziyaret ediyoruz.

 

Bu sayede günlerce servis bekleme derdi son bulurken gün boyu eve kapanıp servis bekleme dönemi de artık son buluyor.

 

Sultanbeyli Dominox Servisi %100 Memnuniyet Garantisi ile Hizmet

 

Sultanbeyli Dominox Servisi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet bizim hassas çizgilerimizden birisidir.

Her zaman için % 100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız ve sizin görüşleriniz bizim için her zaman oldukça değerli ve önemlidir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA