• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

SULTANBEYLİ Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis Ara

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Sultanbeyli Buzdolabı Tamir Servisi

 

                Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar da hemen hemen karşılaşılan tüm sorunlar genel olarak bütün kullanıcılar için uzun süreçler de çözüm bulmakta olduğundan bütün kullanıcılar için bu süreler genel olarak çekilmez olmaktadır.

 

Fakat Sultanbeyli buzdolabı onarım ve tamiri olarak kesinlikle belirtmek isteriz ki buzdolabınız da bütün sorunlar da bu süreyi en aza indirerek sizlere en kısa çözümler üretiyoruz.

 

                Bunun garantisini vermek yerine her zaman memnuniyet odaklı çalıştığımız içinde bu takdiri sizlere bırakmayı her daim hedef edinmişizdir.

 

Örneğin buzdolabı bir motor arızası oluştu Sultanbeylibuzdolabı onarım ve tamir servisi olarak bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede sizlere ulaşıyor ve verdiğiniz adreste yani eviniz de veya ofisinizde sorunu çözmeye çalışıyoruz.

 

                Bir diğer şekilde ise takdir edersiniz ki bazı sorunlar vardır olduğu yerde çözülemeyen bu gibi durumlar da ise Sultanbeyli buzdolabı onarım ve tamiri olarak servise giden ürününüzü en az sürede kesin bir çözüm ile sizlere ulaştırıyoruz.

 

Şunu da belirtmek isteriz ki buzdolabınızın markasını burada pekte önemli değildir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA