• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Suadiye Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediği kadar müşterilerine bizzat yaşatan  Suadiye Liebherr buzdolabı servisimiz, kaliteli ve güvenceli hizmetleri ile İstanbul Suadiye semtinde de pek çok kişinin buzdolabı arızalarını gidererek mağdur olmalarının önüne geçmektedir.

 

Farklı ve ayrıcalıklı buzdolabı servis hizmetlerimiz, İstanbul’da yaşayan tüm Liebherr markası kullanıcıları için geçerlidir.

 

Müşterilerimize fayda sağlamak amacıyla üstün gayretle teknik ekibimizle birlikte sizlere buzdolabı tamiri ve onarımı faaliyetleri gösterirken, sektörde kalitesi ile adından söz ettiren tek adres olmak da önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

 

Hizmetlerimiz

 

Firmamız bünyesinde çalışan teknik ekip çalışanlarımız pek çok Dünya markası haline gelen beyaz eşya markalarına teknik servis desteği sağlamaktadır.

Böylelikle farklı marka buzdolabı kullanıcılarını tek amaç için tek çatı altında toplamayı başaran firmamız, müşterilerimizin sadakatini göstermek içinde aynı çabayı göstermektedir.

1 yıl garantili olarak verdiğimiz tüm işçilik ve parça değişimi hizmetlerimizde olası sorunlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

İşimizin insanlara hizmet etmek olması, memnuniyetiniz ve hizmet kalitemiz konusunda fazlasıyla hassas davranarak beklentilerinizi karşılar nitelikte hizmet vermemizi gerektirmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA