• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Suadiye Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Hitachi beyaz eşya firması, beyaz eşyalarını kullanan kullanıcılarının bu ürünlerden en iyi verimi almasında yardımcı olmaya ve Türkiye’de geniş bir servis ağı ile birlikte beyaz eşya ürünleri ile ilgili oluşabilecek sorunların olması durumunda başvurmuş oldukları servislerin çok olması, kaliteli ve müşterilerin en iyi şekilde ürünlerini kullanabilmelerini sağlamaktadır.

 

Türkiye genelinde geniş servis ağı bulunan Hitachi beyaz eşya üreticisinin Kadıköy Suadiye semtinde de teknik servisi bulunmaktadır.

 

Suadiye Hitachi Servisi, kullanmakta olduğu son teknolojik cihazlar sayesinde beyaz eşyalarda oluşan sorunun hemen tespit edilmesini sağlamakta yapılması gereken ne var ise o anda yapıla bilinmektedir.

 

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman personel belirtilen adrese gitmekte ve arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman ekipler son teknolojiye sahip cihazlar ile bu makinaların tamiri için uğraş vermektedir.

 

Suadiye Hitachi Buzdolabı Klima Servisi olarak uzman ekiple beraber her zaman kaliteli hizmet vermekte ve müşterilerin bu hizmeti en uygun fiyata almaları sağlanmaktadır.

 

Diğer yandan servis olarak yedek parçalara iki sene garanti vermektedir. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA