• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Suadiye Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Ankastre beyaz eşyalar evlerimizin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Kimi zaman kullanıcı hataları, kimi zaman üretim hataları ya da bakımların düzenli yapılmaması sebebi ile arızalar yaşanabilmektedir.

 

Tüm bu arıza durumlarında servis aramak oldukça zor bir konudur. Güvenilir, uygun fiyatlı, deneyimli ve profesyonel bir ekibin bir serviste buluştuğu Suadiye Dominox Servisi ile tüm servis kaygınıza son verebilirsiniz.

Eski dönem adetlerini geride bırakan ve servis alanında yeni bir hizmet anlayışı belirleyen firmamız bu noktada teknoloji ile uyumlu bir hizmet sunmaktadır.

 

Suadiye Dominox Servisi ile Teknolojik Hizmet

 

Suadiye Dominox Servisi olarak bünyemizde birçok personel çalışmaktadır.

Teknik ekibimiz, geliştirme ekibimiz, arge çalışmalarını yürüten ekibimiz ve destek birimimiz ile uyumlu ve geniş bir ağ olarak İstanbul’un birçok ilçesinde ve Suadiye bölgesinde hizmet sunmaktayız.

her zaman planlı ve programlı çalışan ekibimiz sayesinde bu alanda her zaman en iyiler alanında yer almayı hedefliyoruz.

 

Gelişen teknoloji ile uyumlu adım atan servisimiz sayesinde artık çözülemeyen sorunlar ve arızalar yok.

Teknolojik aletler, eğitimli personelimiz ve programlarımız sayesinde her türlü servis sorununda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Suadiye Dominox Servisi 7/ 24 Hizmet

 

Suadiye Dominox Servisi olarak sadece mesai saatleri içinde ulaşılabilir değiliz.

Mesai saatleri dışında da destek almak ve arıza kayıtlarınızı oluşturabilmeniz açısından web sitesinden 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimiz bulunmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA