• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Soğanlık Whirlpool Servisi

 

Ankastre Beyaz Eşya Klimaların kullanımları artık gün geçtikçe artmaktadır. Üretilen Ankastre Beyaz Eşya  klimalar her özelliğe göre ve her bütçeye göre değişmektedir. Bu klimalar belirlenen sıcaklık derecesine göre çalışır. Ankastre Beyaz Eşya  Klimaların kullanımı gayet basittir. Kumanda ile çalışarak evin her hangi bölgesine montajı gerçekleştirilir. Firmamız klima montajında gerçekten çok başarılı işlere imza atmıştır. Soğanlık Whirlpool Servisi olarak evinize gelerek klimayı odanızın neresine montaj edileceğini size gösteririz.

 

Doğru Yere Montaj

Oda içinde klimanın montaj edildiği alan çok önemlidir. En uygun yere montaj edilmesi gereklidir. Bu konuda da uzman kadromuz size en sağlıklı çözümleri sunmaktadır.

 

Biz her zaman müşterilerimize bu işlerden iyi sonuçlar alarak bizden memnun kalmasını isteriz. Biz müşterilerimize sağlamış olduğumuz imkânlar doğrultusunda onların memnuniyetini arttırmak için büyük işler başarırız.

 

Soğanlık Whirlpool Servisi olarak müşterilerimizin mutlu bir şekilde klimalarını kullanabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiririz. Ankastre Beyaz Eşya  Klimalar günümüzde en çok tercih edilen ortam ısısı ayarlama cihazlarıdır.

 

Çağrı Merkezi Sistemi

Firmamızın içerisinde çağrı merkezimiz bulunmaktadır. İnternet sitemizden telefon numaramıza ulaşarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Çağrı merkezimize bıraktığınız Ankastre Beyaz Eşya  klima bilgilerini istinaden biz klimanız için işlem yapmaya başlarız.

 

Soğanlık Whirlpool Servisi olarak yapmış olduğumuz işlemler neticesinde klimanızı ilk günkü gibi çalışır vaziyette size teslim ederiz. Klimanızı bize getirerek Ankastre Beyaz Eşya  klimanızın güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Biz her zaman müşterilerimizin klimalarını kendi klimamız gibi görerek çalışıyoruz

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA