• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Soğanlık Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

İstanbul Kartal ilçesinde yer alan Soğanlık bölgesine hizmet sağlayan firmamız profesyonel ve eğitimli kadrosu ile ankastre beyaz eşya servisi sunmaktadır.

Özellikle yaz aylarında sıkça yaşanan arızalar ve periyodik bakım dönemlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet için Soğanlık Dominox Servisimizi aramanız yeterli olacaktır.

Firmamıza 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden ulaşmanız halinde arıza kaydınız alınarak belirtilen saat aralığında ekibimiz adresinize ziyaret gerçekleştirmektedir.

 

Servis hizmeti sırasında bizlerin değil, sizlerin müsait saat aralığı dikkate alınarak randevu oluşturulmakta olup bizler için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.

 

Soğanlık Dominox Servisi İle Her Modele Destek

Firmamız olarak piyasada yer alan tüm model ve serilere hizmet sağlamaktadır. sürekli olarak yeni çıkan model ve serilerin takibi teknik ekibimiz tarafından yapılırken bu noktada eğitimlerde yeni modeller doğrultusunda verilmektedir.

 

Eski ya da son model cihazlarınız için güvenle Soğanlık Dominox Servisimizi arayabilirsiniz.

 

Soğanlık Dominox Servisi ile Gözünüz Arkada Kalmasın

 

Soğanlık Dominox Servisi olarak kendimizi her zaman müşterilerimizin yerine koyarak hareket etmekteyiz.

Bu sebeple her zaman için en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Sorunların tespitinin adreste gerçekleştirilmesinin ardından direkt olarak sonuca yöneliyor beklemeden çözüm sunarak hiçbir müşterimizi zor durumda bırakmıyoruz.

Sorunun çözümü yerinde olabiliyor ise profesyonel ekibimiz gerekli teçhizatla tamiratı sürdürürken, gerekli durumlarda ücretli olarak atölyemizde işlemlere devam ediyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA