• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Şile Whirlpool Servisi

 

Firmamız Ankastre Beyaz Eşya  klima sektöründe çok öncü bir firmadır. Sürekli olarak kendini geliştiren ve hizmetlerini en iyi kaliteye ulaştırmak isteyen bir firmadır. Biz her zaman müşterilerimize karşı iyi niyetle davranan bir firmayız.

 

Şile Whirlpool Servisi olarak sürekli büyümeyi hedefleyen ve müşterinin isteklerine önem veren bir firmayız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

 

Müşterilerimiz bize kolay bir şekilde ulaşabilir. Ankastre Beyaz Eşya  Klima konusunda konu ne olursa olsun bütün bilgileri almak için çağrı merkezimizi arayabilir. Biz klimalar hakkında çok detaylı bilgilere sahibiz.

 

Kaliteli Personeller

Bünyemizde çalışan bütün personellerimiz Ankastre Beyaz Eşya  klima adı altında bütün bilgilere sahiptir ve bu konu hakkında tüm çalışanlarımıza detaylı bilgiler vererek onları eğitiyoruz.

 

Sahip olduğumuz tüm araç ve gereçler Ankastre Beyaz Eşya  klima onarımlarını ve bakımlarını kolaylaştırmak içindir.

 

Şile Whirlpool Servisi olarak müşterilerimizin klimalarını en iyi şekilde onararak onların memnun olması için büyük çaba harcıyoruz.

 

Müşterilerimize karşı her zaman iyi niyetli olarak onların isteklerini iyi bir şekilde cevap veriyoruz.

 

Biz her zaman müşterilere karşı mahcup olmak istemiyoruz. Kendimizi geliştirerek müşterilerimizin isteklerini en iyi cevabı vermek istiyoruz.

 

İyi Sonuçlar

Ankastre Beyaz Eşya  Klimanız da yaşamış olduğunuz sorunları detaylı olarak bize aktararak en kalıcı çözümleri ulaşabilirsiniz. Şile Whirlpool Servisi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde klimaları en iyi şekilde tamir ediyoruz. Siz de klimanızdan en iyi şekilde yararlanmak için ve verimli bir şekilde kullanmak için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA