• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Şile Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Şile Subzero Buzdolabı Servisi

 

                İstanbul Şile'de kurularak her gün yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini sıkılmadan yapan ve her türlü buzdolabının tamir işlerini yaparak halkının güvenini kazanmayı başaran Şile Subzero buzdolabı servisi sayesinde buzdolaplarının bozulma sorunu eskiye oranla daha çok çok azalmıştır.

 

Asıl hedefi buzdolaplarının bozulmalarına karşı bir çözüm üretmek isteyen bu servis yapmış olduğu çalışmalar neticesinde istenilen hedefine ulaşmayı başarmıştır. Böylece ,insanların buzdolabı bozulmalarına karşı olan sorunu da ortadan kalkmıştır.

 

Şile Subzero buzdolabı servisi  sayesinde insanlar buzdolabı bozulması için günlerce servis tamircisi arama derdinde kurtulmuşlardır.

 

Tek bir numara sayesinde ulaşılması mümkün olan bu servis sayesinde insanların artık buzdolabı bozulması yüzünden kendilerine zaman ayıramama durumu sona ermiştir.

 

Özellikle ev hanımları için gözde servis haline gelmeyi başaran bu servis bozulan buzdolaplarının bakım ve onarım işlerini yaparak yiyeceklerin kokmasını engellemiştir.

 

 Böylece daha çok işler peşinde koşarak günün 24 saati sınırsız hizmet vermeye devam eden Şile Subzero buzdolabı servisi ön plana çıkmayı başararak gözde servis haline gelmiştir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA