• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Şile Kuppersbusch Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Firmamız olarak ürünlerin kendi garantisi dışında bizlerde sunduğumuz hizmetleri garanti kapsamına almaktayız.

Bu sayede verilen her hizmette güvenilir bir servis hizmeti alabilirsiniz. Personelimize ve verdiğimiz hizmete son derece güvenmekteyiz.

Tamirat yapılan bölgede 1 yıl içinde aynı sorunun karşılaşılması halinde, bunun yanı sıra yedek parça değişimlerinde parça sorunlarında 1 yıllık garanti Şile Kuppersbusch Servisi miz tarafından sizlere verilmektedir.

 

İstanbul ve İlçelerine Hizmet Sunan Şile Kuppersbusch Servisi

 

Şile Kuppersbusch Servisi olarak sizlere İstanbul ve ilçelerinde her türlü servis hizmetini sunmaktayız. uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan firmamız deneyimli kadrosu ve eğitimli personeli ile servis alanında bir çığır açmıştır.

Teknolojik her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip eden personelimiz Alman markası olan Kuppersbusch ürünlerinin modeli ve serisi fark etmeksizin her türlü bakım, onarım, tamirat, montaj ve de montaj hizmetini sağlamaktadır.

 

Servisimiz olarak her zaman için müşteri memnuniyeti ön planda olup bu alanda hızlı hizmet için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Sorunlara anında müdahale için birçok servis noktamız bulunmaktadır.

 

Bunun yanı sıra Şile Kuppersbusch Servisi olarak gezici ekiplerimiz servis sağlar.

 

Tarafımıza arıza düştüğü anda hangi gezici ekip adrese en yakın konumda ise müdahaleye yönlendirilir ve bu sayede müşterilerimiz saatlerce hatta günlerce bozuk cihazları için servis hizmeti beklemek zorunda kalmaz ve anında hizmet alır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA