• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Şile İhlas Servisi

 

Firmamız bakım ve onarım konusunda son derece ciddi çalışmalar yapmış bir firmadır. Yaptığımız tüm çalışmaların garantisi mevcuttur. Özellikle elektronik süpürge konusunda kendimize güvenimiz oldukça fazladır.

 

Şile İhlas Servisi adı altında piyasada yer alan ve üretilen tüm süpürgelerin hakkında bilgi sahibiyiz. Bu da bizi seçmenizdeki en önemli nedendir.

 

Garanti Sistemi

Biz süpürgenize yaptığımız her çalışmayı garantili bir şekilde onarıyoruz ve daha sonra oluşabilecek sorunlar için size ücretsiz bir şekilde tekrar onarım fırsatı sunuyoruz. Bu garanti sistemi ile beraber siz de cihazınızı ücretsiz bir şekilde tekrar onarımını yapabiliyorsunuz. Şile İhlas Servisi olarak her zaman müşterilerimizin memnun olmasını sağlamak için kaliteli çalışmalar yapmayı hedefliyoruz.

 

Müşteriyi Memnun Ediyoruz

Müşteri potansiyelimizi arttırmak için müşterilerimizin fikirlerini çok önem veriyoruz. Bizden isteklerini iyi değerlendirerek onların nasıl bir sonuç istediğini gözlemleyerek ortaya kaliteli hizmetler çıkarıyoruz. Bu da bizim ne kadar büyük bir firma olduğumuzu gösteriyor. Firmamızda yer alan tüm personellerimiz gerekli eğitimleri almış ve müşteri memnuniyetini ana tema olarak belirlemiş personellerden oluşmaktadır. Şile İhlas servisi olarak yaptığımız çalışmalar her zaman müşterilerimizin sorunlarını çözmek adına yapılan çalışmalardır.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA