• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Şile Goldstar Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

İstanbul, Şile ilçesinde Goldstar teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tamir, bakım, kurulum hizmetlerimizle Goldstar müşterilerinin her türlü teknik servis ihtiyacını karşılamaktayız.

 

Şile Goldstar servisimizde, fırınlıocak servisi, fırın servisi, Goldstar davlumbaz servisi, bulaşık makinası servisi, çamaşır makinası servisi, buzdolabı servis ve ilk kurulum, bakım, onarım gibi bütün teknik servis hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir.

 

Goldstar ankastre mutfak, beyaz eşyayla ilgi herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda her türlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Operatörlerimiz ihtiyacınız olan teknik yardımı hemen not alarak gerekli teknisyenlere iletecek, en kısa zamanda ihtiyacınız olan yardımı size sunacaktırlar.

 

Şile Goldstar servisimiz, her marka ve modeller için hizmet vermektedir. Bütün teknisyenlerimiz kendi alanında uzmandırlar. Servis, bakım, tamir ve onarım konularında her türlü eğitimialmışlardır.

Eve gelen servis elemanlarımız arıza tespiti yaptıktan sonra eğer tüketici tamir için izin verirse servis ücreti alınmaz. 

 

Herhangi bir tamir, bakım onarım yaptırırsanız, yapılan işin ücreti alınır. Bu uygulama bazı tüketicilerin teknik elemanlarımızın zamanlarını gereksiz yere harcamalarına sebep olmalarından kaynaklanmaktadır.

Kısıtlı olan zamanımızın boşuna harcanması sırada bekleyen diğer müşterilerimizin zamanında boşuna harcamakta bu hususta firmamıza fazlaca şikâyet gelmektedir.

 

Bu gibi şikâyetlerin önüne geçebilmek için uygulanmaktadır.

Arıza bize bildirildikten sonra tamir ve onarım aşaması bu ikisi arasında ki süreci en kısa ve hızlı tabi garantili olarak yapmak için gayret etmekteyiz. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA