• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sharp Buzdolabı Servisi 

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

Sharp marka buzdolapları firmamızın hizmet verdiği ürünler arasında yer alır. Uzman kadromuz ve son teknoloji teknik ekipman ile müşterilere daha kaliteli hizmet vermenin yollarını arıyoruz.

Firmamızın en önemli özelliklerinden biri sürekli gelişmeye açık olması ve alanı ile alakalı tüm yenilikleri takip ederek müşterilere en etkili ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışmasıdır.

Bu sebeple Sharp buzdolaplarınız da kendini devamlı olarak eğiten teknik ekibimize emanettir.

 

Sharp Buzdolaplarına Teknik Destek Hizmeti

 

Diğer buzdolaplarında olduğu gibi Sharp buzdolaplarında da sunduğumuz bütün hizmetler ve temin ettiğimiz tüm orijinal yedek parçalar 1 yıllık garanti kapsamındadır. Sharp buzdolabınız için bizimle irtibata geçerek sorunu bildirmeniz yeterli.

Sonrasında buzdolabı servisimiz sorunu değerlendirecek ve yerinde çözüm aramak üzere en yakın zamanda adresinize doğru yola çıkacaktır. İstanbul’un her yerine teknik destek hizmetimiz mevcuttur ve belirlenen en yakın tarihte adrese ulaşım sağlanmaktadır.

Buzdolapları hayatımızın önemli parçaları olduğundan bozulmaları halinde müşterilerimiz zor anlar yaşamakta ve en hızlı çözüm yolunu aramaktadırlar.

Buzdolabının çalışmayı tamamen bırakması halinde 12 saat içinde mutlaka firmamızla iletişime geçilmelidir.Aksitakdirde buzdolabındaki besinler bu süre içinde bozulacaktır.

 

Buzdolabı Arızaları

 

Buzdolaplarında soğutmadan kapak problemlerine, su ve buz birikmesinden soğutma ayarı bozukluğuna kadar birçok sorunla karşılaşılabilmektedir. Örneğin buzdolabının soğutmamasının birçok sebebi olabilir.

Bu buzdolabı kapağı ile alakalı bir sorun olabileceği gibi hava kanallarının sağlıklı olup olmadığı ile ilgili de ipuçları verir. Eğer buzdolabı kapaklarında bir sorun yoksa hava kanalları mutlaka kontrol edilmelidir.

Ayrıca gaz kaçağı da etkili bir soğutma işlemine engel olabilmektedir. Bu sebeple gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilmeli ve gerekli görüldüğünde buzdolabına gaz takviyesi yapılmalıdır.

 

Sharp Buzdolaplarında Sesli Çalışma
 

Beyaz eşyalarda en çok karşılaşılan sorunlardan biri de sesli çalışmadır. Sesli çalışma buzdolabının motorunda veya fan motorunda bir arıza olabileceğini gösterir. Bu sebeple motorlar da dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Dolabın bir kısmı verimli çalışıyorken diğer bir kısmında yiyecekler daha hızlı bozuluyor olabilir. Bu da önemli bir sorundur ve buzdolabı kapılarıyla alakalı olabilir. Bu sebeple mutlaka kapakların kontrolünün yapılması gerekir.

Kapak sorunu tek başına kolayca çözülebilecek bir sorun olsa da ilerleyen dönemlerde daha büyük problemler yaratacak ve müşterilerin umulmadık bir anda yarı yolda kalmalarına sebebiyet verecektir.

Bu sebeple mutlaka özen gösterilmesi gereken bir problemdir.

 

Sharp Yedek Parça Temini
 

Dolapta onarım ile halledilebilecek sorunlar olabileceği gibi mutlaka parça değişikliğine ihtiyaç duyan problemler de yaşanabilir.

Bu durumda yapılması gereken firmamıza başvurarak sizin için en uygun ve ekonomik yedek parça hizmetlerinden faydalanmaktır.

Yedek parçalarımız tamamen orijinal olup garanti kapsamındadırlar ve daha sonra yedek parçalar ile alakalı yaşanabilecek sorunlarda mutlaka firmamıza başvurulması önerilir.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA