• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sarıgazi Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Buzdolabı hem derin dondurucu kısmı ile hem de normal soğutma kısmı ile gıdaların daha uzun süre korunmasını sağlamaktadır.

Cihazın bozulması halinde iki kısımda da çalışma sıkıntısı yaşanacağı için gıdalarda riski bir durum söz konusu olabilir.

Sarıgazi Hotpoint Ariston buzdolabı servisi bu konuda sizlere sunduğu hizmetleri ile en iyi sonuçları almanızı sağlamaktadır.

 

Derin dondurucu da bulunan ürünlerin çözünme riski bulunduğundan ve bu gibi bir durumda yeniden kullanılamaz hale gelecekleri için Sarıgazi Hotpoint Ariston buzdolabı servisi aynı gün içinde taleplerinize geri dönüş yapmaktadır.

 

Uygun fiyat seçeneği ile yapılan çalışmalar sayesinde cihazınızı daha uzun süre kaliteli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

İstanbul’da verilen hizmetlerden her daim yararlanmak adına arıza bildirimi yapabilir ve size en yakın olan ekibin adresinize ulaşması ile hizmet alabilirsiniz.

 

Sarıgazi Hotpoint buzdolabı servisi ekibi bu bölgede sizlere kesintisiz hizmet sunarak her türlü sorunda uzman olan ekibi ile çözüm odaklı olarak çalışmalarını yürütmekte ve kısa sürede çözüm alınmasını sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA