• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Mutfakların vazgeçilmeyen beyaz eşya türlerinden birisi olan buzdolapları ne yazık ki dönem dönem çeşitli arızalar çıkararak ev sahiplerini zora sokabilmektedirler.

Bir buzdolabının bozulması; içerisinde yer alan yiyecekler de göz önüne alındığı zaman oldukça kötü bir durumdur ve sahiplerini maddi olarak da sıkıntıya sokabilmektedir.

 

İşte böyle hassas bir konu olan buzdolabı arızalarında en hızlı hizmeti alabilmek için piyasanın en iyi buzdolabı tamir servisi hizmeti veren firmalarını tercih etmek gerekmektedir.

 

Piyasanın En Kaliteli Buzdolabı Servisi Hizmeti

 

Firmamız senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her türlü buzdolabı arızasında olabilecek en hızlı çözümleri sizlerin ayağına kadar getirmektedir.

Son teknoloji ürünü kaliteli buzdolabı parçalarımızın tamamı 1 yıl garantiye sahip olup, buzdolabınıza takıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde herhangi bir problem çıkartmaları halinde yine tarafımızca ücretsiz olarak yenilenmektedir.

 

Firmamızda çalışan ve evinize buzdolabı tamir hizmeti için gelen teknik ekip arkadaşlarımızın hepsi alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve alabileceğiniz en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA