• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Fakir Süpürge Servisi

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından birisi olan elektrikli süpürgeler bir arıza belirtisi gösterene kadar çoğumuzun dikkat etmediği elektronik eşyalardan birisidir.

 

Oysaki evlerimizde ve işyerlerimizin temizliğinde ciddi anlamda elimiz ayağımız olan süpürgeler temizlik konusunda bizler için son derece yardımcı aletlerdir.

 

Fakir süpürge modelleri ise ülkemizde birçok kişinin severek kullandığı ve güvenerek aldığı markaların başında gelmektedir.

 

Ancak tüm marka ve modellerde olduğu gibi fakir elektrikli süpürgenizde de zaman içerisinde bir takım arızalar meydana gelebilir.

 

Bu tarz bir arıza ortaya çıktığında Sancaktepe Fakir süpürge servisi teknik personelinden destek alabilir ve süpürgenizi daha yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.    

 

Süpürgelerde En Çok Karşılaşılan Arızalar

 

Hemen hepimizin başına gelebilecek elektrikli süpürge arızaları karşılaştığımız takdirde gerçekten can sıkıcı olabilmektedir. Elektrikli süpürgelerde en çok karşılaşılan arızaların başında ise;

 

  • Motorla ilgili arızalar
  • Kart arızaları
  • Kendi kendine kapanma sorunu
  • Çalışırken ısınma sorunu ve
  • Çalışırken kötü koku yayması gibi problemler gelmektedir.
  •  

Bu ve buna benzer arızalarla karşılaştığınız takdirde Sancaktepe Fakir süpürge servisi müşteri temsilcimizi arayabilir ve en kısa süre içerisinde teknik destek alabilirsiniz.    

 

Deneyimli ve Profesyonel Kadro

 

Sancaktepe Fakir süpürge servisi ekibi içerisinde yer alan tüm personelimiz her birisi alanında gerekli teknik eğitim ve sertifikalara sahip kişilerden oluşmaktadır.

 

Bunun yanı sıra belirli bir deneyim ve birikime sahip kişiler tarafından hizmet sunan firmamız yapmış olduğu tüm işlemleri 1 yıl garantili olarak sunmaktadır.

 

Müşteri hizmetlerimizden randevu almanızın ardından teknisyenlerimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak süpürgenizdeki arızanın tespitini sağlamaktadır.

 

Eğer evinizde gerçekleştirilen müdahaleyi aşan bir sorun varsa süpürgeniz merkezimize getirilerek gerekli işlemler yapılır. Orijinal yedek parça değişimi gereksinimi söz konusu olduğunda da tarafınıza bilgi verilerek tüm işlemler yerine getirilir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA