• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Sancaktepe Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

Dominox teknik servis olarak İstanbul Sancaktepe bölgesinde profesyonel ekibimiz ile kusursuz bir bakım ve onarım servisimiz bulunmaktadır.

Yıllardır bu alanda hizmet sağlayan firmamız ve profesyonel ekibimiz ile güvenilir bir hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimize borç bilmekteyiz.

Her zaman empati ile hizmet sağlayan ekibimiz müşteri memnuniyetini en ön planda tutarken bunun yanı sıra uygun fiyat garantisi ile de bütçenizi sarsmadan hizmet sunulmaktadır.

 

Sancaktepe Dominox Servisi olarak garanti süresi dolan ankastre beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım dönemlerinde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firmamız olarak gerekli bakım, onarım, montaj ve de montaj işlemleri servisimiz tarafından güvenle sağlanmaktadır.

 

Sancaktepe Dominox Servisi Garantili Hizmet Anlayışı

 

Birçok kullanıcının endişelerinden birisi servisin yaptığı onarım ve bakımın herhangi bir garantisinin olamamasıdır.

Bu devri kapatmak adına Sancaktepe Dominox Servisi olarak yeni bir dönem başlattık. Firmamız bünyesinde yapılan bakım, onarım, montaj ve de montaj işlemleri bunun yanı sıra yedek parça, parça değişimleri durumunda tüm işlemlerimiz 1 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Herhangi bir sorunda firmamız garanti kapsamında bakım ve onarımı yeniden ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

 

Cihazları periyodik bakım dönelerinin gelmesi, bunun yanı sıra onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, parça değişimlerinin yapılması noktasında 7/ 24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimiz üzerinden Sancaktepe Dominox Servisimize ulaşabilirsiniz.

Arıza kaydınızın alınmasının ardından servis hizmetimiz gün içinde adresinizde olacaktır.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA