(5 PUAN)

Sancaktepe Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

 

Sancaktepe Bosch Buzdolabı Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Sancaktepe Bosch Buzdolabı Servisi Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Kuruluşumuzun üzerinde yıllar geçmiş olmasına karşın, ilk günkü hizmet aşkı ile sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz sürmektedir.

 

Sancaktepe bosch buzdolabı servisi olarak, hizmet içeriğimiz, bosch marka buzdolaplarınızın arıza ve bakım gibi teknik müdahalelerden oluşmaktadır.

 

Kaliteli ve ekonomik bir bosch buzdolabı servisinde aradığınız tüm özellik ve hizmetleri firmamızda bulmanız mümkündür.

 

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile donatılmış firmamız, profesyonel teknik kadrosu ile kusursuz bir hizmet almanız sağlanır.

 

Orijinal Yedek Parça Hizmeti

 

Firmamız hizmete başladığı günden bu yana orijinal yedek parça kullanımından vazgeçmemiş bir firmadır.

 

Aynı gün içinde sizlere verdiğimiz buzdolabı servis hizmetlerimiz orijinal yedek parça temini ile sorunsuz hale getirilirken, 1 yıl garanti altında tutulan hizmetlerimiz, sizlerin memnuniyetini de garanti altına almaktadır

 

7/24 güvenle ulaşabileceğiniz bir Sancaktepe bosch buzdolabı servisi olarak, hizmet ağımıza giren herkes eşit kalite standartlarında teknik desteğe sahip olmaktadır.

 

Güler Yüzlü Ve Saygılı Teknik Ekip

 

Güler yüzü ve saygıyı hizmetlerinden eksik etmeyen çalışanlarımız, arızaya yaptıkları müdahale esnasında sizleri bilgilendirirken, sabırla da sorularınıza cevap vermektedir.

 

Aynı zamanda hijyen kuralları sınırlarından çıkmayan teknik ekibimiz, evlerinizde verdikleri teknik hizmetlerde, evinizin temiz kalmasına özen göstererek çalışmaktadırlar.

 

Müşteri potansiyelimiz kalitemizden ve özverili hizmetlerimizden dolayı oldukça geniştir.

 

Bu durumun farkında olan firmamız, herkesin hizmet kalitemize ulaşabilmesi için şube sayımız İstanbul ili sınırları içinde her geçen gün daha da artmaktadır.

 

Neden Sancaktepe Bosch Buzdolabı Servisi?

 

Çağrı merkezimize gelen çağrılar doğrultusunda hemen hizmete başlayan teknik kadromuz, Sancaktepe bölge sakinlerinin takdirini kazanacak düzeyde hizmet vermektedir.

 

Kulağımıza gelen pek çok övgü dolu sözler, firmamızın daha da kaliteli hizmet vermek için teşvik olmasına neden olmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti noktasında gösterdiğimiz derin hassasiyet, firmamızı tercih eden kişilerin oldukça memnun kaldıkları bir teknik desteğe şahit olmalarına neden oluyor.

 

Müşteri istek ve beklentilerine karşı farkındalığı oldukça yüksek bir Sancaktepe bosch buzdolabı servisi olarak, sizlerde buzdolabı arızalarında ve teknik sorunlarda mutlaka firmamızdan destek talep etmelisiniz.

 

Her bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak olan hizmet anlayışımız, kalite ve ekonomik fiyatın buzdolabı servisi ile buluşmasına şahit olmanıza neden olacaktır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 

 

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

 

Sancaktepe Bosch Buzdolabı Servisi Temizliği, Temizleme, Tamir, Tamircisi 2023 – 2024 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA