• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Samsung Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95 / 0212 295 62 11

 

Firmamız diğer birçok marka gibi Samsung buzdolapları için de teknik destek vermektedir. Uzman ve tecrübeli ekibimiz sayesinde Samsung buzdolapları ile alakalı bütün sorunlar yerinde ve en hızlı şekilde çözülmektedir.

Firmamızın İstanbul’un başta Anadolu yakası olmak üzere her yerine teknik destek ulaştırma imkânı vardır.

Buzdolabınız ile ilgili her sorunun çözülmesi için sitede bulunan iletişim numaralarından bize ulaşmanız yeterli.

 

Samsung Buzdolabı Bakım, Onarım ve Montajı

 

Buzdolabı servisimiz Samsung marka buzdolaplarını profesyonel çalışanlarla en kaliteli ve güvenilir bir biçimde onarmaktadır.

Onarım dışında buzdolabı bakım ve montaj işlemleri ile ilgili her türlü hizmet için de firmamıza başvurabilirsiniz.

Normal çalışma saatleri ile birlikte acil durumlarda da hizmet veren teknik ekibimiz 7/24 müşterilerini bilgilendirmek için hazır bulunmaktadır.

Bunun için bizimle irtibata geçerek nöbetçi teknik servisimize başvurmanız yeterli.

 

Buzdolabı Bakımının Önemi

 

Buzdolaplarının tamiri ve montajı kadar bakımı da oldukça önemlidir. Buzdolapları altı ayda veya yılda bir olmak üzere bakıma alınırsa buzdolabının daha verimli çalışmasını sağlamak mümkün olur.

Buzdolapları ev veya işyerlerinde en çok mesai yapan ve çalışmayı kesintisiz devam ettiren teknolojik aletlerdendir.

Bu sebeple umulmadık bir anda sorun çıkarmalarını engellemek ve kullanım ömürlerini uzatmak amacıyla bakım işleminin aksatılmaması oldukça önemlidir.

Ayrıca buzdolabından ev fazla verimi almak hem enerji hem de para tasarrufu açısından büyük rol oynar.

 

Buzdolabında Enerji İsrafı

 

Samsung buzdolaplarının devamlı kuru ve temiz tutulması gerekmektedir. Aksi takdirde hem insan sağlığını tehdit edecek hem de buzdolabı yapısına zarar verecek sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz olur.

Buzdolabında biriken su ve buz en sık rastlanan şikâyetlerden biridir.

Eğer su ve buz buzdolabından temizlenmez ise bu termostatı yanıltan bir durum oluşturur ve buzdolabı ekstra bir çaba sarf etmesine rağmen enerjisini yalnızca buzdolabında biriken su ve buz için harcar.

Bu yüzden asıl soğuk tutulması gereken besinler soğutulamaz hale gelir.

 

Samsung Buzdolapları İçin Orijinal ve 1 Yıl Garantili Yedek Parça

 

Firmamız aynı zamanda montaj işlemleri için orijinal yedek parça temin edebilmektedir. Diğer bütün hizmetler gibi yedek parçalarda firmamız tarafından sağlanan 1 yıllık garanti kapsamındadır.

Buzdolabındaki problem sadece tamir veya bakım gibi işlemlerle çözülemeyebilir. Buzdolabının bazı parçaları geri dönüşümü olmayacak şekilde zarar görmüş olabilir.

Bu sebeple parça değişimi ve montaj hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Tüm bu konularda firmamız müşterilerinin yanındadır.

 

Ekonomik Teknik Destek

 

Samsung marka buzdolapları için firmamız tarafından yapılan bütün bakım ve onarım hizmetlerinde müşterilere en ekonomik seçenekler sunulmaktadır.

 

Yedek parça konusunda da en kaliteli ve müşteriler için en uygun hizmetler sunulmaktadır.

 

Bu hizmetler garanti kapsamında olduğu için yine aynı sorununun yaşanması halinde müşteriler rahatlıkla firmaya başvurabilir ve teknik ekibimizden yardım alabilirler.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA