• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Rowenta Süpürge Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Rowenta marka süpürgelerinizin rutin bakım çalışmaları süpürgenin performansını korumak açısından ve ömrünün uzun olması bakımından önemlidir.

 

Bu ürünlerde meydana gelen arızaların kaliteli ve profesyonel şekilde tamir edilmesi de aynı şekilde süpürge açısından çok önemlidir.

 

Pendik Rowenta süpürge servisi, tarafından yapılan çalışmalarda süpürgeler için her işlem garantili şekilde yapılmaktadır.

 

Profesyonel Hizmet Anlayışı

 

  Rowenta marka süpürgeler için verilen servis hizmetinde profesyonel bir hizmet anlayışı bulunmaktadır.

 

Süpürgelerin sizin için sağladı kolaylıkların ve önemin farkında olan servis, hızlı bir şekilde servis müdahalesi gerçekleştirmektedir. Servis çalışmalarına profesyonel olarak başlayan müdahale ekibi sorunları en kısa sürede tespit etmektedir. Servis çalışmalarında adımlar

 

  • Sorun tespiti
  • Tamir çalışması
  • Orijinal yedek parça değişimi
  • Garantili hizmetler
  •  

  Şeklinde sağlanmaktadır. Garantili şekilde verilen hizmetlerde etkili çözümlerin üretilmesi de son derece önemlidir. profesyonel olarak sunulan hizmetlerden sonra servis, müşteri mağduriyetini yok denecek kadar az seviyeye indirmektedir.

 

Servis hizmetleri sonrasında oluşması muhtemel sorunlar için öncelikli olarak tedbirler uygulamaktadır.

 

Uygun Fiyatlı Servis Hizmeti

 

  Servis hizmetinde müşteriler için en uygun fiyatlar sağlayan Pendik Rowenta süpürge servisi kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir.

 

Servis çalışmalarının başından sonuna kadar yapılan çalışmalar konusunda bilgi vermektedir. Verilen bilgiler ışığında standart fiyatlar uygulamaktadır.

 

Parça değişiminde orijinal ürünler kullanan servis fiyat ve kalite anlamında müşterilerini mağdur etmemektedir.

 

   1 yıl ve 6 ay garantili olarak hizmet veren Pendik Rowenta süpürge servisi, bu hizmetlerinde kaliteli ürünler kullanmaktadır.

 

Hızlı bir şekilde hizmet veren serviste aynı gün içinde gerekli çalışmalar başlamaktadır. Bu bakımdan evinizin ya da iş yerinizin temizliği aksamamaktadır. Gelişmiş hizmet ağı sayesinde Pendik ve çevresinde etkili hizmetler sunarak servis hizmetini sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA