• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Pendik bölgesinde buzdolabı ya da derin dondurucu tamir hizmeti denildiğinde akla ilk gelen isim olan firmamız yıllardır sektörünün liderliğini sürdürmektedir.

 

Alanında tecrübeli teknik ekip arkadaşlarımız firmamızdan buzdolabı ve derin dondurucu hizmeti talep etmeniz durumunda aynı gün içerisinde evinize gelerek gerekli kontrolleri gerçekleştirmekte, arızanın yeri ile nedenini tespit ettikten sonra da sorunu en kısa sürede gidermekte ve tamir sonrasında da 1 yıl garantiyi siz değerli müşterilerimize vermektedir.

 

İhtiyaç Duyacağınız Her An Buzdolabı Tamir Hizmeti

 

Firmamızın en önemli özelliği; haftanın yedi günü ve istediğiniz herhangi bir saatte evinize gelerek buzdolabı tamiri yapabilmesidir.

Bu sayede buzdolabınızın arıza yapması durumunda içerisinde bekleyen yiyeceklerinde bozulması önlenmiş olmaktadır. 

Firmamız tamir esnasında değiştirdiği tüm parçalara 1 yıl garanti vermektedir ve tamir işlemi bittikten sonraki 1 yıl içerisinde aynı parçaların arıza yapması durumunda hiçbir koşul göstermeden yenisi ile değiştirmektedir.

 

Kısacası; her geçen gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam eden firmamızdan sektörün en iyi tamir hizmetini alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA