• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Pendik Fakir Süpürge Servisi   

0216 313 30 25

0532 646 84 10

 

Gündelik yaşamlarımızda yaşamlarımızı kolaylaştıran çok sayıda ürün bulunuyor. Eskiden emek gücü ile yapılan pek çok şey bugün elektrikli elektronik ürünler ile yapılıyor ve bu alanda da sürekli olarak yaşanan gelişmeler mevcut.

 

Her bir ürün bir yeni ürünü tetikliyor. İşte onlardan bir tanesi de temizliğin olmazsa olmaz ürünü olan elektrik süpürgeleri. Modellerine ve özelliklerine göre hem iş yerlerinde hem evlerde kullanılan temizliğin vazgeçilmez objeleri.

 

Nitekim bu alanda çok sayıda markanın çok değişik ürünleri var. Fakir markası da bunlardan bir tanesi ve birbirinden özel farklı kesimlere hitap eden ürünleri bulunuyor ki bunlar da dönem dönem arızalanabiliyor.

 

İşte o noktada da Pendik Fakir süpürge servisi   Pendik ölçeğinde devreye giriyor.

 

Pendik Kentine Genel Bakış

 

Yaşayanların çok iyi bildiği üzere İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Pendik endüstrisi ile öne çıkan çok sayıda irili ufaklı işletmenin bulunduğu denize kıyısı olan ilçelerden bir tanesi.

 

Bu yüzden de hemen her kesimden insanlar yer alıyor ama ağırlıklı olarak orta ve alt gelir grubundan insanların yaşadığı bir bölge.

 

Bu bölgede de Fakir süpürgeleri hem kalitesi, hem üstün özellikleri hem de kullanım kolaylığı itibarıyla tercih ediliyor ve insanlar bu ürünü hem alan temizliği, hem halı yıkama vb. amaçlar için kullanıyor.

 

Pendik Kaynarca Fakir süpürge servisi markanın tüm modellerinde yaşanan sorun ne olursa olsun kalıcı ve anında hizmet veriyor.

 

Servis Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

 

Tıpkı  Pendik Fakir süpürge servisi merkezinde olduğu gibi iyi bir servis müşteri odaklı olarak çalışmalı ve müşterilerin tüm beklentilerine anında yanıt vermeli.

 

Bunun yanı sıra orijinal geniş bir yedek parça ağı bulunmalı ve parça değişimi gerekiyor ise sorunsuz olarak parça değişimini yapabilmeli. Alanında uzman ve donanımlı personeller ile hizmet vermeli.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA