• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Kadıköy Osmanağa Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Osmanağa Mahallesi Arçelik Servisi olarak firmamız uzun yıllardır Kadıköy çevresi ve Osman ağa mahallesinde hizmet sağlamaktadır. gezici servislerimiz ve bu bölgeyi iyi bilen ekiplerimiz sayesinde her türlü servis anında bizlere ulaşmanız halinde anında hizmet gerçekleştirilmektedir.

 

Bu noktada 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşmanız halinde firmamız adres teyidini aldıktan sonra gün içinde belirtilen lokasyona gelerek güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

 

Uygun fiyat garantisi sunan Osmanağa Mahallesi Arçelik Servisi

 

Firmamız bütçenizi sarsmamak adına uygun fiyat garantisi ile hizmet sağlarken bu noktada yedek parça değişimlerinde de garanti hizmeti sunmaktadır.

Osmanağa Mahallesi Arçelik Servisi olarak her türlü Arçelik marka cihazın bakım, onarım, tamirat, kurulum, de monte hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunmaktadır.

 

Kadıköy Osmanağa Mahallesi Arçelik Servisi olarak sizlere hizmet sunarken bu noktada tüm personellerimiz son teknoloji ürünler ve cihazlar ile hizmet sağlamaktadır. her türlü sorunda müdahale edilecek ekipmanlara sahip olan ekibimiz aynı zamanda yılların deneyimi ile ürünlerinizin ömrünü uzatmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA