• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Ortadağ Whirlpool Servisi

 

Genelde soğutma ve ısıtma gibi ihtiyaçların yanı sıra,ortamın nemini alma, havayı filtreleme gibi işlevler için de kullanılan elektrikli cihazlar denilince aklımıza, tabii ki hemen Ankastre Beyaz Eşya klimalar gelir.  

 

Ankastre Beyaz Eşya Klimada olduğu gibi, tüm beyaz eşya sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz Whirlpool markasının uzun yıllara dayanan sürekliliğinin temelinde, servis hizmetlerinin kaliteli oluşunun payı büyüktür elbette.

 

Ortadağ Whirlpool Servisi olan firmamız da uzun yıllar boyunca  Ankastre Beyaz Eşya klima servisi alanında sizlere hizmet verebilmek için takdire şayan şekilde çalışmalar yapmaktadır.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesi Fatih Mahallesi Ortadağ'da bulunmaktadır.Ortadağ Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresindeklima konusundakarşılaştığınız problemleri giderebilmek için tüm personelimizle hizmetinizde olduğumuzu bildiririz.

 

Bilgi almak ve sorunlarınızı dile getirebilmek için adresimize bizzat uğrayabilir veya telefon, mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Almış olduğunuz Whirlpool marka  Ankastre Beyaz Eşya klimanın kullanım ömrünü ve performansını arttırmak için, kaliteli bir servis hizmetine ihtiyacınızın olacağı kaçınılmaz bir gerçekliktir elbette.

 

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki ertelenen her periyodik bakım, kirlenen filtreler ile, bizler farkında olmadan sağlığımızla oynamaktadır.  

 

Ankastre Beyaz Eşya Klimalarınızın ısıtma, soğutma problemlerinde sizlere yardımcı olmak için alanında uzman teknik ekipleriyle Ortadağ Whirlpool Servisi olarak hizmet veren firmamız, güven esaslı çalışmalarıyla her daim yanınızda olacaktır.

 

El yakmayan fiyat ve ödeme koşulları ile, garantimizkapsamında, montajdan tutun, temizlik, bakım, tamirat, onarım gibi işlerinizin halledilmesi için, kısa sürede, en iyi sonucu alacak şekilde, orijinal parçalar kullanarak çalışan bir servis firması arıyorsanız gönül rahatlığıyla kapımızı çalabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA