• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Örnek Mahallesi Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                Yıllardır İstanbul’un pek çok semtinde hizmet vermeye devam eden firmamız şimdilerde de Örnek Mahallesi Beko Servisi ile sizleri memnun etmeye çalışıyor.

7/24 çalışma prensibini benimseyen çağrı merkezi aracılığı ile her türlü tamir, bakım ve kurulum sorununa çözüm bulabileceğiniz firmamız sayesinde sorunlarınızdan kısa sürede kurtulmanız mümkün.

 

Örnek Mahallesi Beko Servisi Aracılığı İle Alınabilecek Hizmetler

 

                Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Örnek Mahallesi Beko Servisioluşan sorunlara özellikle de kısa sürede çözüm getirmesi sebebiyle İstanbul’da parmakla gösterilen servisler arasında yer alıyor.

 

Dilediğiniz saat ve zamanda iletişime geçerek alacağınız randevudan sonra evinize ulaşan bakım, tamirat veya kurulum ekibi sayesinde sorunsuz ve güvenli iş yapmanın verdiği memnuniyeti yaşayabilirsiniz.

 

                Başta klima ve beyaz eşya olmak üzere pek çok küçük ev aletine de bakım, tamirat ve kurulum uygulayabilen Örnek Mahallesi Beko Servisi son derece profesyonel bir ekip ile çalışıyor. İster evinize gelen ekibimiz isterseniz de şubelerimize getirebileceğiniz Beko aletlerinizi kısa sürede oluşan sorundan kurtarmanız mümkün.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA