• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Orhanlı Whirlpool Servisi

 

Bildiğiniz gibi ısıtma ve soğutmanın yanı sıra,ortamın nemini alma veya havayı filtreleme gibi işlevler için, kapalı mahallerde büyük ölçüde klima cihazlarını tercih etmekteyiz.

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima ve diğer ürettiği cihazlarla kalitesini ispatlamış olan Whirlpool markası,servis hizmetleri alanında da müşteri mağduriyetine sebep olmayacak hassasiyeti göstermektedir.

 

Orhanlı Whirlpool Servisi olan firmamız da bu hassasiyetin bilincinde olarak klima servis hizmetleri konusunda başarılı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

 

Firmamız, İstanbul ilinin Anadolu Yakası Tuzla ilçesine bağlı olan Orhanlı Mahallesi’nde bulunmaktadır.

 

Orhanlı Whirlpool Servisi olarak, mahallemiz ve çevresinde Ankastre Beyaz Eşya klima konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her türlü çalışmayı titizlikle yapma gayreti içerisinde olduğumuzu bildiririz.

 

Adresimize bizzat uğrayarak veya telefonlarımızla bizlerle irtibata geçerek klima servis hizmetlerimizden en uygun şekilde faydalanabileceğinizden ve sonuçlardan memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

 

Gerçek şu ki tüm elektronik cihazlarda kalitenin yanında aranan en önemli detay, cihaz ömrünü ve performansını yakından ilgilendiren, servis hizmetlerinin doğru ve yeterli şekilde alınıyor oluşudur elbette.

 

Orhanlı Whirlpool Servisi olarak Ankastre Beyaz Eşya klima alanında hizmetler veren firmamız, araştırabileceğiniz tüm referansları ile, en uygun fiyatlı ve en kaliteli sonuçlar veren uygulamalar yaparak sizlerin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

 

Montaj ve kurulumun yanı sıra, temizlik, bakım, tamirat, onarım işleri ile ilgili tüm Ankastre Beyaz Eşya klima sorunlarınızı gidermek için kalifiye personelimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Ankastre Beyaz Eşya Klima servis hizmetlerimizde kaliteyi korumak için orijinal ve en uygun parçaları kullandığımızı, arızalara bekletmeden acil müdahale ettiğimizi ve sorunları kısa zamanda garantili şekilde gidermek için aşırı uğraş verdiğimizi de belirterek sizlerin takdirini hakkıyla kazanma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamıza ziyaretinizi her zaman bekleriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA