• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Müşterileriyle, personelleriyle, yönetici ve satış elemanlarıyla kocaman, güçlü bir aile gibi büyüyüp genişlemekte olan Orhanlı Tepeören Ariston buzdolabı servisi daima, bünyesindeki onlarca aileye hizmet vermekte olduğunun bilincindedir.

Bütün faaliyetlerini bu bilinçle yürütür ve bütün aksamaların, arızaların, problemlerin üstesinden bu bilinçle, ancak bir ailenin yapabileceği denli uyumla gelmektedir.

 

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston buzdolabı servisi yedi gün yirmi dört saat açıktır.

 

Oldukça iyi eğitimli, arıza tespitinde ve onarımında uzmanlaşmış, iletişim becerileri kuvvetli, dinamik bir ekiple çalışmaktadır; dolayısıyla hata payını en aza indirmek, bu durumu sürekli kılmak, müşteriyi en az biçimde mağdur etmek biricik amacıdır.

 

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston servisine çağrı merkezinden ya da internet sitesinden sorun bildirimi, kontrol ve onarım çağrısı, yardım talebi yapılabilir.

 

Servis olabildiğince pratik bir biçimde geri dönütte bulunacak ve dolaysız bir şekilde direkt olarak çözüm odaklı hareket edecektir.

Ayrıca, onarıma ya da tamire ihtiyaç görülmediği zamanlarda dahi ürünün durumunu kontrol edip bu konuda rapor hazırlamak için gelecek çağrılara açıktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA