(5 PUAN)

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston Servisi


Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Müşterileriyle, personelleriyle, yönetici ve satış elemanlarıyla kocaman, güçlü bir aile gibi büyüyüp genişlemekte olan Orhanlı Tepeören Ariston buzdolabı servisi daima, bünyesindeki onlarca aileye hizmet vermekte olduğunun bilincindedir.

 

Bütün faaliyetlerini bu bilinçle yürütür ve bütün aksamaların, arızaların, problemlerin üstesinden bu bilinçle, ancak bir ailenin yapabileceği denli uyumla gelmektedir.

 

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston buzdolabı servisi yedi gün yirmi dört saat açıktır.

 

Oldukça iyi eğitimli, arıza tespitinde ve onarımında uzmanlaşmış, iletişim becerileri kuvvetli, dinamik bir ekiple çalışmaktadır; dolayısıyla hata payını en aza indirmek, bu durumu sürekli kılmak, müşteriyi en az biçimde mağdur etmek biricik amacıdır.

 

Orhanlı Tepeören Hotpoint Ariston servisine çağrı merkezinden ya da internet sitesinden sorun bildirimi, kontrol ve onarım çağrısı, yardım talebi yapılabilir.

 

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servis olabildiğince pratik bir biçimde geri dönütte bulunacak ve dolaysız bir şekilde direkt olarak çözüm odaklı hareket edecektir.

 

Ayrıca, onarıma ya da tamire ihtiyaç görülmediği zamanlarda dahi ürünün durumunu kontrol edip bu konuda rapor hazırlamak için gelecek çağrılara açıktır.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Hotpoint Ariston Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA